Nr katalogowy: 82

Nr katalogowy: 82

Zestaw 3 flakoników na perfumy

srebro pr. 800 (cechowane słabo czytelne: „AD 80?”, cechy złotnika?), plater, szkło bezbarwne szlifowane.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 700 - 800 zł