Nr katalogowy: 19

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 19

Półakt kobiety

olej, tektura; 50 x 34,5 cm;
sygn. p. g.: St. Żurawski.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł