Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Aliaksandr SAKALOU, XX / XXI w.
Nr katalogowy507
Figura psa, z cyklu: Legenda
brąz patynowany, marmur; 27 x 15 x 14,5 cm;
sygn. i opisana na plincie: SAKALOU , 1/8.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
estymacja: 4 500 - 5 000 zł