Nr katalogowy: 337

Marek SAJDUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 337

Multiversum 2, 2020

olej, płótno; 81 x 93 cm;
opis autorski na odwrocie: MAREK / SAJDUK / "MULTIVERSUM 2";
estymacja: 6 000 - 7 500 zł