Nr katalogowy: 316

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 316

Moment lotu

akryl, olej, płyta; 38,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Sętowski;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł