Nr katalogowy: 310

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 310

Zielona dziewczyna pod tęczą przeznaczenia, 2004

olej, płótno; 190 x 240 cm;
sygn. p. d.: Z. DOWGIAŁŁO;
estymacja: 38 000 - 45 000 zł