Nr katalogowy: 712

Wacław GŁOWACKI (1828-1908)

Nr katalogowy: 712

Cukiernica skrzynkowa

srebro częściowo złocone próby 4 cechowane; wys. 10 cm, waga 723 g.
Kraków, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 5 200 - 6 000 zł