Nr katalogowy: 2

Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)

Nr katalogowy: 2

W saloniku, 1911

olej, płótno; 95 x 141 cm;
obraz opisany wtórnie na odwrocie: WŁAD. SKOCZYLAS PINX. / 1911
estymacja: 73 000 - 80 000 zł