Nr katalogowy: 1117

J. BUDZYNOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 1117

Stara chata, 1936

olej, tektura; 25 x 35 cm;
na odwrocie opis autorski:
Stara chata / malował 1936. / JBudzynowski