Nr katalogowy: 1115

Stefan ROZTWOROWSKI (1921-2000)

Nr katalogowy: 1115

Zimowa scena

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Stefan Rostworowski
Cena oferowana 1 800 zł