Nr katalogowy: 112

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 112

Rozmowa przy saniach

akwarela, papier żeberkowy; 16,5 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz;
Cena sprzedaży 1 800 zł