Nr katalogowy: 103

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 103

Wyścigi konne na Polach Mokotowskich, 1973

akwarela, tusz, papier;
43,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 19 AU 73