Nr katalogowy: 11

Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915-2002)

Nr katalogowy: 11

Nudystki, 1941

akwaforta, papier; 17,2 x 23 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. ołówkiem: F. Pacanowska, l. d.: 13/40