Wyniki wyszukiwania
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Lot No.301
Pejzaż 955 - 957, tryptyk, 1985
olej, płótno; 50,5 x 33,5 cm;
każda z prac sygn., dat. i numerowana l. d.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Lot No.302
Bez tytułu, 1984
gwasz, papier czarny, 24 x 15,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stasys / 1984
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.302
Drzewo, 1997
gwasz, pastel, papier, 46,5 x 32,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: J. Sienicki 97
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Lot No.302
W kontekście szarości
akryl, fotografia, płótno, żywica epoksydowa,
100 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.302
Koń z pruskim znamieniem, 2009
akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. i dat. l.d.; na odwrocie nalepka z opisem
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)
Lot No.302
Bezprzewodowo 5, 2008
akryl, płótno, 80 x 120 cm
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Lot No.302
Półkobyłek, 2010
tempera, karton, 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: TK (monogram wiązany);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Andrzej PARTUM (1938 - 2002)
Lot No.302
Pulsation
technika własna, 37 x 19 cm;
sygn. p. d.: APartum '87
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)
Lot No.302
Pan Głowa, 2008
olej, płótno, 130 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Paweł SZANAJCA (ur. 1962)
Lot No.302
Fleur, 2004
olej, płótno, 40 x 40 cm;
sygn. l .d.: SZANAJCA
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920 - 1982)
Lot No.302
Oleńka z Zagłoba w saniach
olej, płotno, 58 x 79 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek 62
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Maria DAWSKA (1909-1993)
Lot No.302
Twarz
gwasz, ołówek, papier, 28 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.302
Bez tytułu
akwarela, papier, 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: S Gierowski
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.302
Bez tytułu
akwarela papier, 37,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: S. Gierowski
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.302
Notatka o sztuce nr 294, 2003
olej, płótno, 33 x 24 cm;
opisana na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Lot No.302
Wall, 1991
pastel, papier, 42 x 30 cm;
sygn. p. d.: Stasys
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Lot No.302
Bez tytułu (fale), 2007
gwasz, papier, 39,8 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 07
sygn. l. d.: Jan Tarasin 07
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929-200)
Lot No.302
Bez tytułu, lata 80 XX w.
gwasz, papier, 20,3 x 19,5 cm
Cena wywoławcza.
2 200 zł