Wyniki wyszukiwania
Jacek SIENICKI (1928 - 2000)
Lot No.301
Pejzaż,1991
akwarela na podrysowaniu ołówkiem
sygn. i dat. p.d.: J.Sienicki 91 Ostrowik
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Monika SOLORZ (ur. 1974)
Lot No.301
Skoczek 1, 2001
technika mieszana, olej, płótno, 91 x 201 cm
sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Monika CZARSKA (ur. 1978)
Lot No.301
Nr 77, 2010
technika własna, płótno, 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Czarska / 2010
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Laura PAWELA (ur. 1977)
Lot No.301
Enough, 2004
akryl, płótno, 30 x 40 cm; na odwrocie napis
autorski: 76. / 2004 / LAURA PAWELA
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)
Lot No.301
Kompozycja, 1973
akwarela, papier, 73 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: B SZUBIŃSKA 1973
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Krzysztof ZARĘBSKI (ur. 1939)
Lot No.301
Zamrożenie dźwięku
collage, papier, 35 x 98 cm;
na odwrocie nalepka wystawy.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.301
Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Bosch
olej, płótno, 157 x 136 cm;
sygn. dat. i opisany u dołu oraz na odwrocie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.301
Z cyklu "Ocean", 1990
akwarela, papier, 32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Czesław WASILEWSKI (1875 - 1946/47)
Lot No.301
Sanna
olej, płotno, 101 x 158 cm;
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski 1926
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Jerzy PANEK (1918 - 2001)
Lot No.301
Głowa
pastel, papier, 20,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: Panek
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.301
Kompozycja
akwarela, papier, 19,5 x 19,5 cm;
sygn. l.d.: Dominik
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.301
Bez tytułu, 1984
akwarela, papier, 72 x 50 cm ( w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski / 84 (długopisem)
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Arika MADEYSKA (1928 - 2004)
Lot No.301
Bez tytułu, 1991
olej, płótno, 103 x 103 cm; sygn. p. g.: MADEYSKA;
na odwrocie napis: 3-4 91 oraz 3.91
Cena wywoławcza.
7 200 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Lot No.301
Bez tytułu, lata 90
akwarela, papier, 72,5 x 50 cm
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Jerzy STAJUDA (1936-1992)
Lot No.301
1610
technika mieszana, 28,6 x 22 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Stajuda, l. d.: 1610
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Lot No.301
Shakespeare
gwasz, papier 40,5 x 28,5 cm
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.301
Ojciec i syn, 1997
piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier,
28,5 x 19,5 cm
28,5 x 19,5 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Krzysztof ZIELIŃSKI (ur. 1974)
Lot No.301
Scenes Related IV, 2007
fotografia barwna, silver dye bleach print (ilfochrome),
papier, 70 x 46 cm,
papier, 70 x 46 cm,
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.301
Metempsychosis, 1965
kwasoryt, papier,
82 x 70 cm (wymiar arkusza);
82 x 70 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 900 zł