Wyniki wyszukiwania
Jan KONARSKI (1856 - 1918)
Lot No.299
Czerkies z końmi
olej, deska, 16,5 x 10,5 cm;
sygn. p. d.: Konarski
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Lot No.
1201
Bażant - rzeźba gabinetowa art-deco
marmur, kompozycja metali malowana;
Europa Zachodnia, Francja?; lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Georges van der STRAETEN (1856-1941)
Lot No.1201
Popiersie kobiety z kokiem
Francja, Paryż, odlewnia Societé
des Bronzes de Paris, przed 1900.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
1201
Zestaw 10 muzykujących amorków
drewno polichromowane;
Europa Środkowa, XX w.
Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
DONATELLO (1386-1466), wg
Lot No.1201
Popiersie chłopca
brąz patynowany, marblit; wys. 14,5 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?; XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1201
Głowa młodego mężczyzny
terakota szkliwiona; drewno czernione;
wys. 18,5 cm, podstawa 11,8 x 9,2 cm.
Niemcy, monogramista „AH”, 1938.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
1201
Krucyfiks
drewno lipowe, polichromowane; dębina;
wys. całk. 79,5 cm, szer. 44 cm;
Europa Środkowa, Polska?; warsztat prowincjonalny; k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1201
Tondo z portretem Rubensa
blacha miedziana; średnica ca 66,5 cm, głęb. 6 cm.
Europa Zachodnia, Niderlandy?, Niemcy?; 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Peter TERESZCZUK (1875-1963)
Lot No.1201
Popiersie dziewczyny w czepku
brąz, odlew patynowany;
wys. 10 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 5,2 cm.
Austro-Węgry, Wiedeń, pocz. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Lot No.
1201
Zestaw 4 figurek drewnianych, w konwencji sztuki naiwnej
drewno polichromowane;
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Polska, 2 poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Lot No.
1201
Popiersie młodej kobiety
alabaster, marmur; wys. 34 cm;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Europa Zachodnia, k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Lot No.
1201
Amorek barokowy
drewno lipowe, polichromowane, złocone;
wys. 38 cm, szer. 30,5 cm, głęb. 12,3 cm.
Europa Środkowa, Polska?; k. XVIII w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
1 400 zł
Autor nieokreślony
Lot No.1201
Święty Łukasz Ewangelista
drewno dębowe; wys. 44 cm, szer. 31,5 cm, głęb. 15 cm.
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Lot No.
1201
Para puttów
drewno polichromowane, złocenie;
1/ 22,5 x 12 x 6 cm; 2/ 20,7 x 11 x 9 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Lot No.
1201
Głowa kobieca
terakota, odlew; wys. 28 cm, szer. 20 cm, głęb. 15 cm
Polska?; 2 poł. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Polska?; 2 poł. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Lot No.
1201
Amorek
drewno polichromowane; wys. 52 cm, szer. 45,5 cm, głęb. 14 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Lot No.
1201
Madonna z Dzieciątkiem
drewno polichromowane; wys. 68,5 cm, szer. 24,5 cm;
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Lot No.
1201
Św. Jan Nepomucen
drewno lipowe, polichromowane; wys. 27,3 cm, szer. 7,5 cm;
Europa Środkowa, Czechy? Polska?; XVIII/XIX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
1 300 zł
Odoardo TABACCHI (1831-1905), Maison COLLIN & Cie (odlewnia)
Lot No.1201
„La tuffolina” (Skacząca do wody)
brąz patynowany; wys. 37,5 cm, szer. 11 cm, głęb. 25,7 cm.
Francja, Paryż, odlew pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
3 500 zł
Louis-Albert CARVIN (1875-1951)
Lot No.1201
Beduin na wielbłądzie
brąz patynowany, marmur; wys. 21,5 cm, szer. 8,2 cm;
Francja, lata 20-30. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Francja, lata 20-30. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Carl August BRASCH? (1866- Lipsk)
Lot No.1201
Świnia
kompozycja metali; farba emaliowa; wys. 19 cm, dł. 41,8 cm;
Niemcy, 1 poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Niemcy, 1 poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Lot No.
1201
Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane; wys. 20,5 cm, szer. 23,2 cm;
Polska, XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Polska, XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Lot No.
1201
Dziewczyna z łabędziami
brąz patynowany; wys. 47 cm, szer. 27 cm;
Niemcy?; k. XIX w. (bez sygnatury)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Lot No.
1201
Figura Madonny - Immaculata
drewno barwione; wys. 84,5 cm, szer. 39,5 cm;
Niemcy?; XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Niemcy?; XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
ARTYSTA NIEOKREŚLONY
Lot No.1201
Akt
brąz patynowany, granit; rzeźba 11,5 x 9,7 x 7,2 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Lot No.
1201
Para muzykujących aniołków
drewno polichromowane, złocenia; wys. 35,3 cm, szer. 20,8 cm;
Niemcy?; XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Niemcy?; XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
3 000 zł
OTTO POERTZEL (1876-1963)
Lot No.1201
Para bażantów
brąz patynowany, marmur; wys. 35 cm, dł. 79 cm, szer. 17 cm.
Niemcy, lata 20-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Niemcy, lata 20-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cesare BRAZZINI (?), XIX w.
Lot No.1201
Popiersie Aleksandra Medyceusza
terakota brązowiona; wys. 42,5 cm;
Włochy, Florencja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł