Wyniki wyszukiwania
Lot No.
256
Serwis deserowy
porcelana, kalka ceramiczna;
Wałbrzych, pocz. XX w.
Wałbrzych, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
200 zł
Feliks FRYDMAN (1897 - 1924)
Lot No.257
Akt przed lustrem
olej, płótno, 101 x 82 cm;
sygn. p. d. frydman;
Cena wywoławcza.
31 500 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.257
Autoportret, 1915
olej, płyta, 46 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Jacek Malczewski / Wiedeń
Cena wywoławcza.
65 000 zł
Felice FICHERELLI IL RIPOSO - przypisywany
Lot No.257
Św. Katarzyna Aleksandryjska, ok.1650
olej, płótno, 67,8 x 51 cm;
Na odwrocie nalepka z numerami
inwentarzowymi weneckiej kolekcji G. Manfrin.
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)
Lot No.257
Portret młodej kobiety, 1927
olej, sklejka, 119,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Stanisław Podgórski / Kalisz 1927
Cena wywoławcza.
7 400 zł
Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)
Lot No.257
Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867
olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
sygn. p. d.: H. Siemiradzki / 1867
Cena wywoławcza.
730 000 zł
Malarz nieokreślony, polski, XIX/XX
Lot No.257
Wyjazd na polowanie
wg Józef BRANDT;
olej, deska, 31,5 x 54 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)
Lot No.257
Pejzaż
olej, tektura, 58,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Aneri
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)
Lot No.257
Portret kobiety
olej, płotno, 74 x 57 cm;
sygn. z lewej: H. Rudzka-Cybisowa
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.257
Na pastwisku
olej, tektura, 44 x 54 cm;
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)
Lot No.257
Pod lasem
olej, tektura, 18 x 25 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.257
Polowanie par force
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1943
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Artur GROTTGER (1837-1867)
Lot No.257
Odbicie łupu Tatarom
olej, płótno, 53,5 x 69 cm
Cena wywoławcza.
700 000 zł
Ludomir SLENDZIŃSKI (1889-1980)
Lot No.257
Listopad, 1975
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p. g: Ludomir / Slendziński/ 1975
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.257
Portret kobiety w białej sukni, 1959
olej, płyta, 56 x 47 cm;
sygn. p. g.: 1959 / Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Lot No.257
Panna młoda
olej, płótno, 49,5 x 36,5 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
257
Serwis deserowy na 6 osób
porcelana, kalka ceramiczna;
sygn. na spodzie kobaltem: dwa skrzyżowane miecze;
Miśnia
Miśnia
Cena wywoławcza.
500 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889 - 1976)
Lot No.258
Akt blondynki
olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. p. g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.258
Polska
olej, płótno, 63 x 76,5 cm;
sygn. l.g.: Praga 1916 / Vlastimil Hofmann
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Alojzy REICHAN (1805-1860)
Lot No.258
Portret młodej kobiety, 1855
olej, płótno, 129 x 98 cm;
sygn. p. d.: Reichan/ 855
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Józef PESZKA (1767-1831) - przypisywany
Lot No.258
Matka z dzieckiem
olej, płótno dublowane, 78 x 64 cm;
Na odwrocie pieczęć lakowa kolekcjonerska
z napisem cyrylicą (nieczytelne)
Cena wywoławcza.
72 000 zł