Wyniki wyszukiwania
Tadeusz KOKIETEK (1920 - 1982)
Lot No.243
Scena historyczna z doby wojen
polsko tureckich - szkic en grisaille, 1969
olej, karton naklejony na tekturę; 39 x 68 cm;
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.243
Autoportret
olej, tektura, 47,5 x 39 cm;
sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofmann
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Lot No.243
Półakt kobiety z wachlarzem, lata 40. XX
olej, płótno, 65,5 x 50 cm;sygn. l. g.: WWeiss
Cena wywoławcza.
23 500 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.243
Wodospad
olej, tektura, 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)
Lot No.243
Łodzie na brzegu
olej, tektura, 17 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.243
Pejzaż górski
olej, płótno, 116 x 151 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Lot No.
243
Zestaw 5 filiżanek na tacy
porcelana, kalka ceramiczna, złocenia;
na spodzie czerwona pieczęć: N pod koroną
Cena wywoławcza.
50 zł
Lot No.
243
Dzieciątko Jezus
drewno lipowe, polichromowane (częściowo wtórnie); wys. 32,5 cm, szer. 13,2 cm;
Europa Środkowa, XVI/XVII w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Europa Środkowa, XVI/XVII w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Marian MOKWA (1889 - 1987)
Lot No.244
Szkuner na morzu
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Mokwa
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Walter WOMACKA (ur. 1925)
Lot No.244
Pejzaż z Achterwasser, 1961
olej, tektura, 50 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: Wo. 61;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)
Lot No.244
Fryne przed areopagiem
olej, tektura, 24 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: WT.
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Henryk HAYDEN (1883- 1970)
Lot No.244
Kwiaty w dzbanie
olej, tektura, 48,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Lot No.244
Pejzaż
olej, tektura, 68 x 51 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Ludwik GĘDŁEK (1847 - 1904)
Lot No.244
Wesoła sanna
olej, płótno, 37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Cena wywoławcza.
52 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.244
Portret młodej kobiety z mimozami
olej, tektura, 97 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej pośrodku: a.karpiński / 44
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882 - 1932)
Lot No.244
Dzieci na plaży
akwarela, papier, 22,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Makowski
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Lot No.244
Bracia, 1927
olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofamn / 1927
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Lot No.244
Trębacz z koniem
olej, płótno naklejone na tekturę,
50 x 41 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1930
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.244
U studni
olej, tektura, 73,2 x 92,8 cm;
sygn. p.g.: Jacek Malczewski / 191229 000 zł
Cena wywoławcza.
160 000 zł