Jarosław WÓJCIK (ur. 1957)
Lot No.: 324
Mężczyzna pod drzewem, 2004
akryl, płótno, 200 x 135 cm;
sygn. p. d.
akryl, płótno, 200 x 135 cm; sygn. p. d. oraz sygn. i dat. na odwrocie.
Grand Prix na XX Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie;
Reprodukowany:
Con figuracja XX festiwal polskiego malarstwa współczesnego Szczecin, 2004, s. 138-139