Jacek MALICKI (ur. 1946)
Lot No.: 316
Wejście do portu, 1984
olej, płótno, 80 x 108 cm; sygn. p.d.: Malicki
olej, płótno, 80 x 108 cm;
sygn. p.d.: Malicki;
na odwrocie napisy autorskie: Jacek Malicki / Wejście do portu / Ustka / wrze84