Jan TARASIN (1926 - 2009)
Lot No.: 309
Rzeczy II, 2004
akwarela, gwasz, papier, 37 x 54,6 cm
(w świetle oprawy);
akwarela, gwasz, papier, 37 x 54,6 cm (w świetle oprawy);
sygn p. d.: JTarasin;
opisany ołówkiem na odwrocie: Jan Tarasin 2004 / Rzeczy II