Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 302
Nowelka dozorcy barw, 2010
akryl, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.
akryl, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: NOWELKA DOZORCY BARW / ALEATORYZM 2010 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI