Lot No.: 706
Medal „Rada Regencyjna 1917”
mosiądz srebrzony (?); Warszawa, Wincenty Stefan Wiśniewski, po 1917.
na awersie: Orzeł bez korony; na jego piersiach trzy kartusze z literami: „L K O” (inicjały nazwisk: Lubomirski, Kakowski, Ostrowski); powyżej napis: „Z NARODEM”, niżej gałązka dębowa; w otoku laur, w zwieńczeniu - korona królewska; u dołu sygn.: „W.S. WIŚNIEWSKI”; na rewersie: płyta z napisem: „RADA / REGENCYJNA / POWOŁANA / 27. X. 1917.”; w zwieńczeniu gałązka lauru i korona królewska;
mosiądz srebrzony (?); wys. 4 cm, szer. 3,8 cm;
Warszawa, Wincenty Stefan Wiśniewski, po 1917.