Michael SIX (1874-1938)
Lot No.: 403
Orzeł
brąz, wys. 19 cm;
sygn. na bloku skalnym: M.SIX.
brąz, wys. 19 cm;
Niewielka rzeźba autorstwa znanego austriackiego rzeźbiarza-animalisty 1. połowy XX w. Michaela Sixa przedstawia orła przysiadłego na skałce, z
rozczapierzonymi szponami, wpatrzonego w dal.