Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.: 249
Powrót z kościoła
olej, płótno, 40 x 65 cm;
sygn. l. d.: A.Setkowicz
olej, płótno, 40 x 65 cm;
sygn. l. d.: A.Setkowicz
na odwrocie, na krośnie stemple ze składu papieru Róży
Aleksandrowicz z Basztowej 11 w Krakowie