Lot No.: 229
Brunetka
olej, tektura, 60 x 49sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
olej, tektura, 60 x 49
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany);
na odwrocie oznaczenia ze spuścizny po artyście: 1131/ WW 3 (faksymile monogramu artysty).