Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.: 225
Przystań, 1931
olej, płótno, 72 x 82 cm; sygn. p. d.: Jan Cybis 1931
olej, płótno, 72 x 82 cm;
sygn. p. d.: Jan Cybis 1931
Obraz reprodukowany: Jan Cybis, 1897-1972. Retrospektywa, grudzień 1997-luty 1998, Galeria Sztuki Współczesnej Zachęta, Warszawa 1997; il. barwna s. 135