Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.: 219
Pagórki w Chaumont
olej, płótno, 81 x 54 cm;sygn. p. g.: Halicka
olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. p. g.: Halicka
Na odwrocie na krośnie napis odręczny ołówkiem: Pagórki w Chamont i numer No108