Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Lot No.: 212
Pejzaż górski z Kanady
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
karton, 62 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski (długopisem)