Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Lot No.: 205
Pociąg w górskim pejzażu - motyw z Kanady
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 59 x 45,5 cm; sygn. l. d.: Rafał Malczewski