Władysław STACHOWICZ (XX w.)
Lot No.: 202
Wnętrze pałacu w Wilanowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
48,5 x 33,5 cm; sygn. p. d.: Wł. Stachowicz.