Leopold LEWICKI (1906-1973)
Lot No.: 108
Jazz
akwaforta, akwatinta, papier, 13 x 26,4 cm (wymiary odbicia)
akwaforta, akwatinta, papier, 13 x 26,4 cm (wymiary odbicia), 21 x 31,7 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: L. Lewicki (ołówkiem) oraz tytuł l. d.: „Jazz” (ołówkiem).
Na odwrocie pieczęci własnościowe.