Lot No.: 714
Kolczyki złoto-srebrne
złoto pr. 0,583, oprawa kamieni - srebro;
masa łączna wyrobu 4,040 g.
wiszące, w tradycyjnej formie kwiatu utworzonego przez ułożone symetrycznie kamienie,
24 szt diamentów naturalnych w szlifie brylantowym starym o łącznej masie 1,80 ct,
złoto pr. 0,583, oprawa kamieni - srebro, masa łączna wyrobu 4,040 g.
Ponadczasowy, bardzo kobiecy wyrób biżuteryjny pochodzący z terenów Austro-Węgier,
najprawdopodobniej Pesztu, z przełomu XIX/XX w.