Lot No.: 625
6 łyżeczek do herbaty
srebro próby 84Warszawa, Werner i Ska, 4 ćw. XIX w.
z owoidalnymi czerpakami złoconymi i dekoracyjnymi trzonkami z neorenesansową dekoracją roślinną z półplastyczną postacią kobiety z dzbanem; umieszczone w etui (nieoryginalne) z napisem Wytwórnia Wyrobów Srebrnych / Warszawa;
srebro próby 84 częściowo złocone, dł. 15,5 cm; waga 214 g.
Warszawa, Werner i Ska, 4 ćw. XIX w.