drewno lipowe polichromowane i złocone; wys. 13,5 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.
Główka stanowi wytwór prowincjonalnego, zapewne małopolskiego warsztatu rzeźbiarskiego okresu
rokoka i pochodzi zapewne z niewielkiego ołtarzyka lub ambony. Na uwagę zasługuje oryginalna
polichromia i złocenia, nieznacznie jedynie uszkodzone.