Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)
Lot No.: 275
Portret Władka, 1879
- syna Władysława Szernera
olej, płótno dublowane, 48 x 38 cm;
sygn. p. g.: Czachórski/ 1879;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności dr K. Buczkowskiego z 1953.
Obraz reprodukowany w: Henryk Piątkowski, Władysław Czachórski, Monografie artystyczne
T. XI, Warszawa - Gebethner i Wolff - 1927, tabl. nienumerowana, repr. cz.-b.