Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.: 271
Kąpiący się, 1932
olej, tektura, 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman 1932
Obraz umieszczony w katalogu wystawy w Regionalnym Centrum Kultury, Dział Wystawienniczy, Galeria Sztuki Współczesnej, Kołobrzeg 2010, pozycja katalogowa 58
Bibl.: Wlastimil Hofman [z cyklu] Spotkanie ze sztuką, Łaziska Dolne 2010, s. 34, poz. 66