Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.: 270
Zamyślona
olej, tektura, 25,5 x 34,5 cm;
sygn. p.d.: Wlastimil Hofman
Obraz umieszczony w katalogu wystawy w Regionalnym Centrum Kultury, Dział Wystawienniczy, Galeria Sztuki Współczesnej, Kołobrzeg 2010, pozycja katalogowa 38
Bibl.: Wlastimil Hofman [z cyklu] Spotkanie ze sztuką, Łaziska Dolne 2010, s. 35, poz. 68