Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Lot No.: 259
Widok na ogród
olej, płótno dublowane, 61,5 x 82 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
Na odwrocie nalepka ze Związku Polskich Artystów Plastyków w Krakowie z data przyjecia 27/5 1925, autorem i tytułem obrazu