Lot No.: 258
Pejzaż z Kalwarii z klasztorem, ok 1940
olej, płótno, 35 x 51 cm;
sygn. l. d.: WW;
na odwrocie na płótnie dedykacja: Kochanej Giulianie Ślebarskiej / na pamiątkę ofiaruje / Zolich Karol. / Kraków,
dnia 15.9.1966 r. oraz stempel Karol Zolich/ Kraków, Zwierzyniecka 23
Obraz wystawiany na wystawie "Żywioł i zmysłowość, Wojciech Weiss i Aneri", Kraków -Galeria Connaisseur -
IV-V. 2010 r., [katalog s. 48, z tytułem: Pejzaż z Kalwarii z klasztorem]