Wacław BOROWSKI (1885-1954)
Lot No.: 255
Powrót z targu, 1907
olej, tektura, 12 x 18 cm;
sygn. p. d.: W. Borowski 1907 (sygnatura częściowo zatarta)
Na odwrocie inny wariant kompozycji, na tekturze zapezpieczajacej odwrocie obrazu nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1907 roku z tytułem obrazu: Powrót z targu, numerem 710