Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Lot No.: 250
Piwonie w białym dzbanie
olej, płótno, 53 x 43 (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: FEDKOWICZ
Obraz dwustronny: na odwrocie Martwa natura oraz nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1969 r.
z nazwiskiem autora, tytułem, techniką i wymiarami