olej, deska, 34,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Obraz umieszczony w katalogu wystawy w Regionalnym Centrum Kultury, Dział Wystawienniczy, Galeria Sztuki Współczesnej, Kołobrzeg 2010, pozycja katalogowa 40
Bibl.: Wlastimil Hofman [z cyklu] Spotkanie ze sztuką, Łaziska Dolne 2010, s. 24, poz. 46