olej, tektura, 41 x 60 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: WWeiss
Obraz wystawiany na wystawie "Żywioł i zmysłowość, Wojciech Weiss i Aneri", Kraków -Galeria Connaisseur - IV-V. 2010 r., [katalog s. 27, z tytułem: W sadzie]