Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)
Lot No.: 209
Przydrożna kapliczka, 1940
akwarela, papier, 42,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A.S.PROCAJŁOWICZ / 1940;
na odwrocie okrągła pieczęć z napisem ZE ZBIORÓW MARII MALCZEWSKIEJ.