Akt siedzący
sangwina, ołówek, gwasz, papier jasno brązowy, 34,7 x 17,2 cm;
na środku: stempel: Maryan Wawrzeniecki,
l. d.: napis ołówkiem: J. Dylewska./ 24. X. 1901. [na wytartej, wcześniejszej sygnaturze, obecnie nieczytelnej].
Akt stojący tyłem, 1919
sangwina, ołówek, gwasz, papier jasno brązowy, 35,7 x 19,8 cm;
sygn.: p. d.: 5. VIII. 1919./ M. (krzyż łamany) W. oraz napis ołówkiem p. g.: Józefa Dylewska-/-Kowalska;