akryl, płótno, 54 x 81cm; sygn. i dat. z prawej: A.A. SADOWSKI / 2002 oraz na odwrocie napisy: 626. / ANDRZEJ A. SADOWSKI ŁÓDŹ. /"ALGARVE-FARO-SOBOTNIE POŁUDNIE-BAR CARAVEL."/AKRYL. WYM: 54 x 81 cm, 2002