olej, płótno, 73,5 x 55 cm; sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK; na odwrocie dat. oraz sygn. wraz z numerem katalogu autorskiego: 1980 / E. DWURNIK / IX -183. 677; na blejtramie naklejka autorska z opisem