olej, płótno, 50 x 40 cm; sygn. i dat. na odwrocie: t. Brzozowski. / 1981; sygn. na blejtramie: T. BRZOZOWSKI / 1981. / "EXELENCJA" / 50 x 40; na płótnie wskazówki autorskie dot. eksponowania obrazu.