Lot No.: 73
Paterka owalna
gładka, z bokami uniesionymi, lekko wygiętymi na krawędziach, na osi dłuższej dwa ceowate uchwyty; srebro próby 12 ? (cechy nieczytelne); wys. 3,5 cm,
szer. 18 cm, głęb. 11 cm; waga 112 g
Niemcy ?, ok. poł. XIX w.